קצת עלינו


עם ניסיון בהוראה טכנולוגית מעל לעשור אנו החלטנו להביא שיטה חדש ללימודי תכנות לילדים מגילאי 8-17. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע אשר מגיעים ישירות מהתעשייה ובכך מספקים לתלמידים את הכלים הכי שימושיים ונפוצים בשוק ההייטק.

הקונספט של שיטת הלימודים שלנו זו גישה חדשה ורעננה יותר כלפי דרך ההוראה הנהוגה בשוק כיום, לדוגמא: על מנת לעבור וללמוד 3 תחומים פיתוח משחקים, גרפיקה ותכנות אפליקציות על הילד למצוא מקומות שונים כאשר במקום אחד מלמדים תכנות, מקום אחר בו מלמדים פיתוח משחקים, מקום נפרד לפיתוח אפליקציות ולפעמים ללא אופציה למצוא מסגרת לומדים אחד על אחד. דרך זו לא מאפשרת לילדים לראות את האופק של הידע אותו הם מקבלים. לכן אין באפשרותם באמת לטעום מתחומים כה רבים ומפותחים אשר קיימים בשוק כיום. אנו מציעים לילדים ידע בתחומים שונים ומגוונים לצד התנסות במקצועות שאולי היססו להתחיל בכוחות עצמם לפני כן.

במהלך הלימודים כל תלמיד לוקח חלק בפרויקטים ומקבל ליווי מהמורה בדומה לנעשה במכללות ואוניברסיטאות בארץ ויצטרך לבנות עבודות בתחום אחד או בשילוב של כמה תחומים.

הצוות שלנו

הצוות של YPO מורכב מאנשי מקצוע אשר מגיעים ישירות מהתעשייה ועובדים בה. בכך, הם מספקים לתלמידים את הכלים השימושיים ביותר, הנפוצים ביותר והעדכניים ביותר בשוק ההייטק.

לצפייה בשאלות נפוצות